Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Každý, kdo o své auto pečuje stejně tak, jako o své „dítě“, jistě rád ocení příjemné polepy na budíky, které jeho automobilu vdechnou naprosto nový život. Tyto polepy jsou k dispozici v celé řadě kontrastních i teplých barev, kdy si stačí pouze vybrat ten svůj správný vzhled. Polepy na budíky jsou velmi populární nejen u těch, kteří se tuningy aut živí či…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Každý, kdo o své auto pečuje stejně tak, jako o své „dítě“, jistě rád ocení příjemné polepy na budíky, které jeho automobilu vdechnou naprosto nový život. Tyto polepy jsou k dispozici v celé řadě kontrastních i teplých barev, kdy si stačí pouze vybrat ten svůj správný vzhled. Polepy na budíky jsou velmi populární nejen u těch, kteří se tuningy aut živí či jsou pouze a jen jejich hobby, nýbrž také u těch, kterým není vzhled interiéru i exteriéru jejich auta laicky řečeno, volný. Pokud navíc milujete různé samolepky a potisky, z pestré nabídky, kterou máme k dispozici, si jistě vyberete. 

Sady samolepek pro náročné

Pokud milujete různé samolepky, a ozdoby, které zdokonalí exteriér vašeho vozu k vašemu obrazu, je na místě si pořídit rovnou celé sady samolepek, ve kterých naleznete nejen rozkošné psí tlapičky, plameny, čtyřlístky pro štěstí či motýlky, nýbrž také barevná srdíčka, hvězdičky či emotikony. Těmito samolepkami můžete vyzdobit exteriér svého automobilu doslova k nepoznání. Stačí, když si pouze a jen vyberete ten svůj správný styl, kterým chcete oslnit a vyčnívat na vašich cestách. Pokud patříte mezi milovníky psů, rozkošné psí tlapky, jsou sázkou na jistotu. Pokud naopak je vaše duše více než něžná a svůj vůz nadevše zbožňujete, pořiďte si rozkošná srdíčka, kterými dáte své emoce najevo. 

Děti v autě, to je samolepka, která je nutností

Vozíte ve svém autě každý den své malé děti? V tom případě je pro vás samolepka s názvem děti v autě a rozkošným obrázkem, doslova sázkou na jistotu a nutností. Tyto samolepky by měli být zařazeny do povinné výbavy každého vozu, ve kterém se nacházejí děti. Je až k nevíře, jak velký psychický význam má tato samolepka u řidičů, kteří se tlačí za vaše auto při nervózním popojíždění či v momentě, kdy jedou více než je povolená rychlost a ohrožují tak nejen sebe, nýbrž také především vaši rodinu.