Autosamolepka se hodí pro každý typ vozu

Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Každý, kdo o své auto pečuje stejně tak, jako o své „dítě“, jistě rád ocení příjemné polepy na budíky, které jeho automobilu vdechnou naprosto nový život. Tyto polepy jsou k dispozici v celé řadě kontrastních i teplých barev, kdy si stačí pouze vybrat ten svůj správný vzhled. Polepy na budíky jsou velmi populární nejen u těch, kteří se tuningy aut živí či…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Autosamolepka se hodí pro každý typ vozu

Nedávno se mi ozval člověk, který vlastní Škodu Octavia ve stříbrné metalíze. Jelikož takový vůz je na našich silnicích celkem obvyklý, chtěl ho odlišit, aby každý na první pohled poznal, že je jeho. Na internetu si našel, že díky autosamolepce lze vůz snadno personalizovat a jeho vzhled přizpůsobit svým představám, aniž by nějak jinak musel zasahovat do provedení karoserie.

Odkázal jsem ho proto na stránky našeho e-shopu, kde máme připravený opravdu široký výběr z mnoha moderních samolepek. Aktuálně jsou velmi oblíbené abstraktní motivy, různá loga a nápisy, zvířata, vtipné obrázky nebo čínské znaky. Jelikož byl velkým milovníkem psů, vybral si v našem obchodě samolepku podle svých představ a své auto tak snadno odlišil od ostatních vozů.