Autosamolepka se hodí pro každý typ vozu

Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají

Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají Patříte mezi milovníky motocyklů a ve vaší garáži je k vidění jeden či více kousků těchto rychlých kol? Staráte se o své svěřence se vší péčí a nedělá vám problém investovat do čehokoliv, co vašeho miláčka ochrání a zároveň odliší od ostatních účastníků silničního provozu? V tom případě…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Autosamolepka se hodí pro každý typ vozu

Nedávno se mi ozval člověk, který vlastní Škodu Octavia ve stříbrné metalíze. Jelikož takový vůz je na našich silnicích celkem obvyklý, chtěl ho odlišit, aby každý na první pohled poznal, že je jeho. Na internetu si našel, že díky autosamolepce lze vůz snadno personalizovat a jeho vzhled přizpůsobit svým představám, aniž by nějak jinak musel zasahovat do provedení karoserie.

Odkázal jsem ho proto na stránky našeho e-shopu, kde máme připravený opravdu široký výběr z mnoha moderních samolepek. Aktuálně jsou velmi oblíbené abstraktní motivy, různá loga a nápisy, zvířata, vtipné obrázky nebo čínské znaky. Jelikož byl velkým milovníkem psů, vybral si v našem obchodě samolepku podle svých představ a své auto tak snadno odlišil od ostatních vozů.