Novinky - PŽDesign

Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Každý, kdo o své auto pečuje stejně tak, jako o své „dítě“, jistě rád ocení příjemné polepy na budíky, které jeho automobilu vdechnou naprosto nový život. Tyto polepy jsou k dispozici v celé řadě kontrastních i teplých barev, kdy si stačí pouze vybrat ten svůj správný vzhled. Polepy na budíky jsou velmi populární nejen u těch, kteří se tuningy aut živí či…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Každý, kdo o své auto pečuje stejně tak, jako o své „dítě“, jistě rád ocení příjemné polepy na budíky, které jeho automobilu vdechnou naprosto nový život. Tyto polepy jsou k dispozici v celé řadě kontrastních i teplých barev, kdy si stačí pouze vybrat ten svůj správný vzhled. Polepy na budíky jsou velmi populární nejen u těch, kteří se tuningy aut živí či jsou pouze a jen jejich hobby, nýbrž také u těch, kterým není vzhled interiéru i exteriéru jejich auta laicky řečeno, volný. Pokud navíc milujete různé samolepky a potisky, z pestré nabídky, kterou máme k dispozici, si jistě vyberete. Sady samolepek pro náročné Pokud milujete různé samolepky, a ozdoby, které zdokonalí exteriér vašeho vozu k vašemu obrazu, je na místě si pořídit rovnou celé sady samolepek, ve kterých naleznete nejen rozkošné psí tlapičky, plameny, čtyřlístky pro štěstí či motýlky, nýbrž také barevná srdíčka, hvězdičky či emotikony. Těmito samolepkami můžete vyzdobit exteriér svého automobilu doslova k nepoznání. Stačí, když si pouze a jen vyberete ten svůj správný styl, kterým chcete oslnit a vyčnívat na vašich cestách. Pokud patříte mezi milovníky psů, rozkošné psí tlapky, jsou sázkou na jistotu. Pokud naopak je vaše duše více než něžná a svůj vůz nadevše zbožňujete, pořiďte si rozkošná srdíčka, kterými dáte své emoce najevo. Děti v autě, to je samolepka, která je nutností Vozíte ve svém autě každý den své malé děti? V tom případě je pro vás samolepka s názvem děti v autě a rozkošným obrázkem, doslova sázkou na jistotu a nutností. Tyto samolepky by měli být zařazeny do povinné výbavy každého vozu, ve kterém se nacházejí děti. Je až k nevíře, jak velký psychický význam má tato samolepka u řidičů, kteří se tlačí za vaše auto při nervózním popojíždění či v momentě, kdy jedou více než je povolená rychlost a ohrožují tak nejen sebe, nýbrž také především vaši rodinu.

Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají

Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají Patříte mezi milovníky motocyklů a ve vaší garáži je k vidění jeden či více kousků těchto rychlých kol? Staráte se o své svěřence se vší péčí a nedělá vám problém investovat do čehokoliv, co vašeho miláčka ochrání a zároveň odliší od ostatních účastníků silničního provozu? V tom případě jsou pro vás univerzální tankpady na nádrž jasnou volbou, které dáte zelenou u jakékoliv značky motocyklu. Ptáte se proč? Především proto, že kromě estetické funkce plní i funkci ochrannou a to tak, že chrání vaši nádrž na motocyklu před mechanickým poškrábáním. Neuvěřitelné, že? Tankpady na nádrž pro spoustu druhů motocyklů Jsou pro vás tankpady na nádrž novinkou, o které jste doposud neslyšeli, či pro vás nejsou ničím novým a na svém motocyklu již jeden takový máte a plánujete jeho výměnu? Ať tak či onak, ze širokého sortimentu si jistě vybere každý ten svůj. Je tedy naprosto pasé, zda dáváte přednost army stylu, moderním tankpadům, které jsou třeba v odstínech národních barev či jiných států, anebo zda se spokojíte raději s klasikou, tedy jednobarevným kouskem. V každém případě vám můžeme nabídnout například tankpad Ducati, tankpad BMW či dokonce tankapad Kawasaki. Záleží pouze na vás a na tom, jaký typ motocyklu máte, ve své garáží právě vy. Vyberou si i ostřílené dámy Motocykly nejsou jen doménou mužů, jak se může někdo mylně domnívat, ba i dámské pokolení nalezlo v těchto rychlých strojích své zalíbení. A nejen proto, nabídka zahrnuje i tankpady na nádrž, které jsou třeba v růžové barvě poseté barevnými květinami. Představte si takový tankpad Suzuki či tankpad Yamaha, který bude patřit motocyklu tomuto křehkému pohlaví a zároveň ho bude zdobit osobitý tankpad. Nechybí ovšem ani tankpady s hvězdami či plameny, které jasně prozrazují, s kým má dotyčný tu čest. A co vy, máte již také svůj tankpad?

Bezpečnostní tabulky, bez kterých se neobejdete

Takzvané bezpečností tabulky hrají obrovskou roli nejen v každé firmě, ale i na chodbách domů, na veřejných prostranstvích či v obchodních centrech. Bez těchto příkazových, zákazových či výstražných opatření se v běžném životě nelze obejít. Jejich úkolem je především informovat o bezpečnosti daného člověka, který s konkrétním systémem či strojem pracuje, ale i jeho okolí, které se v blízkosti pohybuje. To samé platí i v běžném osobním životě, kdy nám tyto ukazatele jasně formulují, co takzvaně můžeme a co již není dovoleno. Za vše mluví například pokyny na dveřích obchodů, které například své zákazníky vybízí k tomu, aby do daných prostor nevstupovali například s jídlem či nápoji. Pokud tedy ke svému podnikání či kvůli bezpečnosti svých nájemců v domě, potřebujete takovéto prostředky vlastnit, můžete se s klidným srdcem obrátit na nás a to i v případě, budete li mít požadavek, který si bude vyžadovat například zakázkové duplicitní tabulky.

Samolepky na auto, které vás zaručeně osloví

Samolepky na auto, které vás zaručeně osloví Patříte mezi milovníky tuningových úprav vozů? Milujete jedinečnost, kterou vašemu vozu dodáte sebemenší úpravou karoserie? Anebo pouze zbožňujete originální vzhled vozů, které zdobí naše silnice? Ať je tomu jakkoliv, samolepky na auto jistě nikoho neurazí. Vězte, že pokud svůj automobil vyzdobíte jednou z mnoha samolepek na auto, jistě neprohloupíte a váš vůz se stane skvostem, který bude brázdit silnice a dálnice široko daleko. Samolepky na auto s dlouhou životností Dlouhá životnost a kvalitní materiál, tak přesně takto by se dalo hovořit o samolepkách na auta, které náš sortiment nabízí. Samolepky na auta vyrábíme za pomoci řezacího plotru, na který jsou využity pouze ty nejkvalitnější samolepicí fólie. Značky ORACAL, 3M či AVERY milovníkům tuningu jistě nejsou žádnou neznámou. Životnost těchto fólií je zhruba 4 až 5 let. Pokud ovšem budete chtít sáhnout ještě po kvalitnějších materiálech, můžeme vám nabídnout i samolepky na auto, které se pyšní životností v délce 6-8 let či 8-10 let. Široké barevné provedení samolepek a celá řada různých rozměrů je i v tomto případě samozřejmostí. Buďte osobití! Chcete se svým vozem vyčnívat z řady? Toužíte vdechnout vašemu autu, takzvaně nový život? Tak v tom případě s koupí autosamolepek jistě dlouho neotálejte a začněte se širokým sortimentem prodírat ještě dnes. Mezi velmi oblíbené samolepky na auto, patří takzvané rychlé pruhy, které z vašeho vozu udělají vkusný „závoďák“. Za řeč ovšem stojí i barevné či černobíle samolepky, které vás svou osobitostí rovněž dostanou do kolen. Samolepky na auto jsou také velmi dobře manipulovatelné, což znamená, že aplikaci samolepek zvládne opravdu každý. Návod na lepení je také i součástí samotné dodávky. Samolepky vám rovněž na dobírku zašleme do jakéhokoliv koutu České i Slovenské republiky. Chcete ukázat světu, že máte styl? Tak v tom případě si vytvořte svůj osobitý automobil za pomoci autosamolepek, co možná nejdříve a ukažte ostatním, že máte světu co říct.

Stickerbomb fólie vás dostanou!

Stickerbomb fólie vás dostanou! Milujete své auto a chcete s ním vyčnívat z davu? Pokud se chcete stát opravdovou ozdobou silnic, jistě vaší pozornosti nesmí uniknout originální stickerbomb fólie na váš automobil. Tento perfektní doplněk osloví nejednoho tuningového nadšence. Tyto fólie na polep vašeho automobilu vyrábíme z kvalitních fólií, které jsou po nahřátí plně tvarovatelné. Velikost jednotlivých motivů je zhruba 10 cm. U menších motivů se jedná o 3 až 5 cm. Stickerbomb rovněž zakoupíte jak v barevné velmi roztodivné kombinaci, tak i ve skvěle vypadající černobílé variantě. Je pouze na vás, jakou variantu si z těchto pozoruhodných fólií zvolíte. Fantazii se totiž meze nikdy nekladou. Stickerbomb kam se podíváte! Stickerbomb patří mezi velmi oblíbené samolepky na auta. Při pohledu na ně, zaplesá srdce nejednomu milovníkovi nadupaných automobilů. Tyto fólie, které změní váš dosavadní vzhled automobilu k nepoznání, se rovněž pyšní velmi dlouhou životností a odolností. Rovněž, jak již bylo zmíněno, v naší nabídce naleznete stickerbomb fólie s barevným motivem roztodivných symbolů, které se v každém případě hodí na jakýkoliv sportovní typ vozu i kupříkladu dodávky a rovněž u nás naleznete i černobíle stickerbomb, které mohou oslovit například i majitele aut nové generace. Kromě samotného „wow“ efektu, kterého s těmito samolepkami rozhodně docílíte, vás může u srdce hřát i pocit, že váš lak vozu zůstane po velmi dlouhou dobu nepoškozen a tudíž si zanechá veškeré své přirozené vlastnosti. Bez fólie na auto se neobejdete! Nadstandardní kvalita našich fólií na auto je zaručena především naší vlastní výrobou. Fólie se pyšní již zmiňovanou dlouhou životností a odolností vůči větru i dešti. Samozřejmostí je celá řada různých rozměrů a barevných provedení, kterých si naši zákazníci váží nejvíce. Kvalitní servis, rychlé dodání a přijatelná cena, je naší konkurenční výhodou, které se snažíme držet za jakýchkoliv podmínek.

Tuning samolepky pro váš automobil

Jste milovníky tuningových automobilů a všeho co s nimi souvisí? Chcete, aby vaše auto bylo mezi ostatními nepřehlédnutelné? V tomto případě vás jistě zaujmou naše originální tuningové samolepky. Tyto tuning samolepy změní váš automobil k nepoznání. Pokud jimi vyzdobíte vaše auto, stanete se na silnici naprosto nepřehlédnutelnými. Díky kvalitní samolepící fólii mají samolepky dlouhou životnost. Ze širokého výběru barev a motivů si jistě vybere každý automobilový nadšenec svou tuningovou samolepku. Jakou samolepku zvolit? Jakou samolepku na váš automobil zvolíte, je čistě pouze na vás. Váš vůz může zdobit například oblíbené logo různých společností, divoký polep na bok auta či samolepka, která se bezesporu hodí pro rodiny s dětmi, které převáží své ratolesti a chtějí výstižnou samolepkou s vlastním textem upozornit zběsilé jezdce na opatrnost. Velmi oblíbené jsou také JDM samolepky, které k nám zamířily až z Japonska. Tyto vtipné samolepky se vyznačují tím, že čím více jich na autě máte, tím lépe. Jsou naprostou nezbytností každého správného tunera. Opomenout bychom neměli ani polepy na budíky nebo clonítka. Tyto nezbytnosti udělají z vašeho automobilu ozdobu každé silnice. Z čeho se samolepky vyrábí? Vysoká kvalita těchto samolepek je zaručena naší vlastní výrobou. Vyrábíme je za pomoci řezacího plotru, který je z kvalitní samolepící fólie nesoucí značku ORACAL, Avery a 3M. Naše fólie odolává větru i dešti. Klasická životnost těchto fólií je 3 až 5 let. Na základě vašeho přání jsem ovšem schopni vyrobit i samolepky s životností 6-8 a 8-10 let. Různé rozměry a barevná provedení jsou samozřejmostí. Zákazníci si u nás cení především kvalitního a rychlého dodání zboží. Veškeré naše zboží zasíláme na dobírku po celé ČR i na Slovensko. Obáváte se toho, že samolepku špatně nalepíte? Není důvod k obavám, ke každé zásilce přikládáme návod na správné nalepení. Pokud si i přesto nevyberete ze široké škály nabízených samolepek, kontaktujte nás a my vám vaši samolepku na přání rádi vyrobíme.

Samolepky na auto ve špičkové kvalitě

Naše autosamolepky ale nejsou obyčejné, jelikož dosahují vysoké kvality. Všechny samolepky my sami vyrábíme, takže jsme schopni je nabídnout v řadě motivů, barev i rozměrů. Jejich prvotřídní kvalitu zajišťují použité materiály, konkrétně fólie, které odolají větru i dešti. Samozřejmostí nákupu u nás je rychlá expedice objednávky na vaši adresu.

Autosamolepka se hodí pro každý typ vozu

Nedávno se mi ozval člověk, který vlastní Škodu Octavia ve stříbrné metalíze. Jelikož takový vůz je na našich silnicích celkem obvyklý, chtěl ho odlišit, aby každý na první pohled poznal, že je jeho. Na internetu si našel, že díky autosamolepce lze vůz snadno personalizovat a jeho vzhled přizpůsobit svým představám, aniž by nějak jinak musel zasahovat do provedení karoserie.

Odkázal jsem ho proto na stránky našeho e-shopu, kde máme připravený opravdu široký výběr z mnoha moderních samolepek. Aktuálně jsou velmi oblíbené abstraktní motivy, různá loga a nápisy, zvířata, vtipné obrázky nebo čínské znaky. Jelikož byl velkým milovníkem psů, vybral si v našem obchodě samolepku podle svých představ a své auto tak snadno odlišil od ostatních vozů.

Samolepky na auto pro originální vzhled vašeho vozu

V našem obchodě nabízíme celou škálu moderních samolepek na auto a dalších produktů, které jeho vzhled dokáží zkrášlit a odlišit. Tyto samolepky potěší jak náročné zákazníky, kteří jezdí v luxusních vozech, tak i ty, co se snaží ušetřit nějakou tu korunu a nechtějí dávat zbytečně moc peněz za změnu vzhledu vozu. Klasické nebo třeba tuning samolepky na auto od nás z obchodu vám umožní získat zcela nový a neotřelý design. Naši zákazníci jsou toho důkazem.

Doprava přes PPL

Nově si můžete vybrat způsob dopravy pro tuning samolepky na auto či autodoplňky prostřednictvím přepravní služby PPL, která zboží dodá do druhého dne od odeslání. Zboží doručuje nejen ve všední dny, ale dle potřeby také v sobotu.

1 |