Velkoobchod - PŽDesign

Samolepky na auto, které vás zaručeně osloví

Samolepky na auto, které vás zaručeně osloví Patříte mezi milovníky tuningových úprav vozů? Milujete jedinečnost, kterou vašemu vozu dodáte sebemenší úpravou karoserie? Anebo pouze zbožňujete originální vzhled vozů, které zdobí naše silnice? Ať je tomu jakkoliv, samolepky na auto jistě nikoho neurazí. Vězte, že pokud svůj automobil vyzdobíte jednou z mnoha…

Jste na stránce: PŽDesign Velkoobchod

Velkoobchod

Pro obchodní partnery

Samolepky vyrábíme také pro velkoodběratele, kterých si vážíme a věnujeme jim maximální péči. Pro tyto obchodní partnery jsme vytvořily e-shop  www.obchod-pzdesign.cz , kde naleznete nabízené produkty za velkoobchodní ceny (nabízíme vysoké marže). Zaměřujeme se hlavně na proužky na ráfky a samolepky automobilů a motocyklů. Jiné samolepky z e-shopu  www.pzdesign.cz  řešíme individuálně.

Jestliže máte e-shop nebo kamennou prodejnu, neváhejte se zaregistrovat na www.obchod-pzdesign.cz.  Registraci vám musíme potvrdit a poté můžete objednávat za velkoobchodní ceny. Požadujeme živnostenský list, či výpis z živnostenského rejstříku. Všechno zboží máme skladem a ihned odesíláme. Proužky na kola a samolepky jsou baleny v obalu s visačkou, kde je samozřejmostí český a slovenský návod pro nalepení.

Do kamenných prodejen nabízíme samolepky a proužky na ráfky se stojanem. Stojan s produkty si můžete zakoupit za výhodnou cenu, nebo můžete také využít komisního prodeje.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel.:606 202 092, nebo na e-mail.: info@pzdesign.cz

Těšíme se na naší spolupráci – Pždesign