Velkoobchod - PŽDesign

Bezpečnostní tabulky, bez kterých se neobejdete

Takzvané bezpečností tabulky hrají obrovskou roli nejen v každé firmě, ale i na chodbách domů, na veřejných prostranstvích či v obchodních centrech. Bez těchto příkazových, zákazových či výstražných opatření se v běžném životě nelze obejít. Jejich úkolem je především informovat o bezpečnosti daného člověka, který s konkrétním systémem či strojem…

Jste na stránce: PŽDesign Velkoobchod

Velkoobchod

Pro obchodní partnery

Samolepky vyrábíme také pro velkoodběratele, kterých si vážíme a věnujeme jim maximální péči. Pro tyto obchodní partnery jsme vytvořily e-shop  www.obchod-pzdesign.cz , kde naleznete nabízené produkty za velkoobchodní ceny (nabízíme vysoké marže). Zaměřujeme se hlavně na proužky na ráfky a samolepky automobilů a motocyklů. Jiné samolepky z e-shopu  www.pzdesign.cz  řešíme individuálně.

Jestliže máte e-shop nebo kamennou prodejnu, neváhejte se zaregistrovat na www.obchod-pzdesign.cz.  Registraci vám musíme potvrdit a poté můžete objednávat za velkoobchodní ceny. Požadujeme živnostenský list, či výpis z živnostenského rejstříku. Všechno zboží máme skladem a ihned odesíláme. Proužky na kola a samolepky jsou baleny v obalu s visačkou, kde je samozřejmostí český a slovenský návod pro nalepení.

Do kamenných prodejen nabízíme samolepky a proužky na ráfky se stojanem. Stojan s produkty si můžete zakoupit za výhodnou cenu, nebo můžete také využít komisního prodeje.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel.:606 202 092, nebo na e-mail.: info@pzdesign.cz

Těšíme se na naší spolupráci – Pždesign