Novinky - PŽDesign

Bezpečnostní tabulky, bez kterých se neobejdete

Takzvané bezpečností tabulky hrají obrovskou roli nejen v každé firmě, ale i na chodbách domů, na veřejných prostranstvích či v obchodních centrech. Bez těchto příkazových, zákazových či výstražných opatření se v běžném životě nelze obejít. Jejich úkolem je především informovat o bezpečnosti daného člověka, který s konkrétním systémem či strojem…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Bezpečnostní tabulky, bez kterých se neobejdete

Takzvané bezpečností tabulky hrají obrovskou roli nejen v každé firmě, ale i na chodbách domů, na veřejných prostranstvích či v obchodních centrech. Bez těchto příkazových, zákazových či výstražných opatření se v běžném životě nelze obejít. Jejich úkolem je především informovat o bezpečnosti daného člověka, který s konkrétním systémem či strojem pracuje, ale i jeho okolí, které se v blízkosti pohybuje. To samé platí i v běžném osobním životě, kdy nám tyto ukazatele jasně formulují, co takzvaně můžeme a co již není dovoleno. Za vše mluví například pokyny na dveřích obchodů, které například své zákazníky vybízí k tomu, aby do daných prostor nevstupovali například s jídlem či nápoji. Pokud tedy ke svému podnikání či kvůli bezpečnosti svých nájemců v domě, potřebujete takovéto prostředky vlastnit, můžete se s klidným srdcem obrátit na nás a to i v případě, budete li mít požadavek, který si bude vyžadovat například zakázkové duplicitní tabulky.

Samolepky na auto, které vás zaručeně osloví

Samolepky na auto, které vás zaručeně osloví Patříte mezi milovníky tuningových úprav vozů? Milujete jedinečnost, kterou vašemu vozu dodáte sebemenší úpravou karoserie? Anebo pouze zbožňujete originální vzhled vozů, které zdobí naše silnice? Ať je tomu jakkoliv, samolepky na auto jistě nikoho neurazí. Vězte, že pokud svůj automobil vyzdobíte jednou z mnoha samolepek na auto, jistě neprohloupíte a váš vůz se stane skvostem, který bude brázdit silnice a dálnice široko daleko. Samolepky na auto s dlouhou životností Dlouhá životnost a kvalitní materiál, tak přesně takto by se dalo hovořit o samolepkách na auta, které náš sortiment nabízí. Samolepky na auta vyrábíme za pomoci řezacího plotru, na který jsou využity pouze ty nejkvalitnější samolepicí fólie. Značky ORACAL, 3M či AVERY milovníkům tuningu jistě nejsou žádnou neznámou. Životnost těchto fólií je zhruba 4 až 5 let. Pokud ovšem budete chtít sáhnout ještě po kvalitnějších materiálech, můžeme vám nabídnout i samolepky na auto, které se pyšní životností v délce 6-8 let či 8-10 let. Široké barevné provedení samolepek a celá řada různých rozměrů je i v tomto případě samozřejmostí. Buďte osobití! Chcete se svým vozem vyčnívat z řady? Toužíte vdechnout vašemu autu, takzvaně nový život? Tak v tom případě s koupí autosamolepek jistě dlouho neotálejte a začněte se širokým sortimentem prodírat ještě dnes. Mezi velmi oblíbené samolepky na auto, patří takzvané rychlé pruhy, které z vašeho vozu udělají vkusný „závoďák“. Za řeč ovšem stojí i barevné či černobíle samolepky, které vás svou osobitostí rovněž dostanou do kolen. Samolepky na auto jsou také velmi dobře manipulovatelné, což znamená, že aplikaci samolepek zvládne opravdu každý. Návod na lepení je také i součástí samotné dodávky. Samolepky vám rovněž na dobírku zašleme do jakéhokoliv koutu České i Slovenské republiky. Chcete ukázat světu, že máte styl? Tak v tom případě si vytvořte svůj osobitý automobil za pomoci autosamolepek, co možná nejdříve a ukažte ostatním, že máte světu co říct.

Stickerbomb fólie vás dostanou!

Stickerbomb fólie vás dostanou! Milujete své auto a chcete s ním vyčnívat z davu? Pokud se chcete stát opravdovou ozdobou silnic, jistě vaší pozornosti nesmí uniknout originální stickerbomb fólie na váš automobil. Tento perfektní doplněk osloví nejednoho tuningového nadšence. Tyto fólie na polep vašeho automobilu vyrábíme z kvalitních fólií, které jsou po nahřátí plně tvarovatelné. Velikost jednotlivých motivů je zhruba 10 cm. U menších motivů se jedná o 3 až 5 cm. Stickerbomb rovněž zakoupíte jak v barevné velmi roztodivné kombinaci, tak i ve skvěle vypadající černobílé variantě. Je pouze na vás, jakou variantu si z těchto pozoruhodných fólií zvolíte. Fantazii se totiž meze nikdy nekladou. Stickerbomb kam se podíváte! Stickerbomb patří mezi velmi oblíbené samolepky na auta. Při pohledu na ně, zaplesá srdce nejednomu milovníkovi nadupaných automobilů. Tyto fólie, které změní váš dosavadní vzhled automobilu k nepoznání, se rovněž pyšní velmi dlouhou životností a odolností. Rovněž, jak již bylo zmíněno, v naší nabídce naleznete stickerbomb fólie s barevným motivem roztodivných symbolů, které se v každém případě hodí na jakýkoliv sportovní typ vozu i kupříkladu dodávky a rovněž u nás naleznete i černobíle stickerbomb, které mohou oslovit například i majitele aut nové generace. Kromě samotného „wow“ efektu, kterého s těmito samolepkami rozhodně docílíte, vás může u srdce hřát i pocit, že váš lak vozu zůstane po velmi dlouhou dobu nepoškozen a tudíž si zanechá veškeré své přirozené vlastnosti. Bez fólie na auto se neobejdete! Nadstandardní kvalita našich fólií na auto je zaručena především naší vlastní výrobou. Fólie se pyšní již zmiňovanou dlouhou životností a odolností vůči větru i dešti. Samozřejmostí je celá řada různých rozměrů a barevných provedení, kterých si naši zákazníci váží nejvíce. Kvalitní servis, rychlé dodání a přijatelná cena, je naší konkurenční výhodou, které se snažíme držet za jakýchkoliv podmínek.

Tuning samolepky pro váš automobil

Jste milovníky tuningových automobilů a všeho co s nimi souvisí? Chcete, aby vaše auto bylo mezi ostatními nepřehlédnutelné? V tomto případě vás jistě zaujmou naše originální tuningové samolepky. Tyto tuning samolepy změní váš automobil k nepoznání. Pokud jimi vyzdobíte vaše auto, stanete se na silnici naprosto nepřehlédnutelnými. Díky kvalitní samolepící fólii mají samolepky dlouhou životnost. Ze širokého výběru barev a motivů si jistě vybere každý automobilový nadšenec svou tuningovou samolepku. Jakou samolepku zvolit? Jakou samolepku na váš automobil zvolíte, je čistě pouze na vás. Váš vůz může zdobit například oblíbené logo různých společností, divoký polep na bok auta či samolepka, která se bezesporu hodí pro rodiny s dětmi, které převáží své ratolesti a chtějí výstižnou samolepkou s vlastním textem upozornit zběsilé jezdce na opatrnost. Velmi oblíbené jsou také JDM samolepky, které k nám zamířily až z Japonska. Tyto vtipné samolepky se vyznačují tím, že čím více jich na autě máte, tím lépe. Jsou naprostou nezbytností každého správného tunera. Opomenout bychom neměli ani polepy na budíky nebo clonítka. Tyto nezbytnosti udělají z vašeho automobilu ozdobu každé silnice. Z čeho se samolepky vyrábí? Vysoká kvalita těchto samolepek je zaručena naší vlastní výrobou. Vyrábíme je za pomoci řezacího plotru, který je z kvalitní samolepící fólie nesoucí značku ORACAL, Avery a 3M. Naše fólie odolává větru i dešti. Klasická životnost těchto fólií je 3 až 5 let. Na základě vašeho přání jsem ovšem schopni vyrobit i samolepky s životností 6-8 a 8-10 let. Různé rozměry a barevná provedení jsou samozřejmostí. Zákazníci si u nás cení především kvalitního a rychlého dodání zboží. Veškeré naše zboží zasíláme na dobírku po celé ČR i na Slovensko. Obáváte se toho, že samolepku špatně nalepíte? Není důvod k obavám, ke každé zásilce přikládáme návod na správné nalepení. Pokud si i přesto nevyberete ze široké škály nabízených samolepek, kontaktujte nás a my vám vaši samolepku na přání rádi vyrobíme.

Samolepky na auto ve špičkové kvalitě

Naše autosamolepky ale nejsou obyčejné, jelikož dosahují vysoké kvality. Všechny samolepky my sami vyrábíme, takže jsme schopni je nabídnout v řadě motivů, barev i rozměrů. Jejich prvotřídní kvalitu zajišťují použité materiály, konkrétně fólie, které odolají větru i dešti. Samozřejmostí nákupu u nás je rychlá expedice objednávky na vaši adresu.

Autosamolepka se hodí pro každý typ vozu

Nedávno se mi ozval člověk, který vlastní Škodu Octavia ve stříbrné metalíze. Jelikož takový vůz je na našich silnicích celkem obvyklý, chtěl ho odlišit, aby každý na první pohled poznal, že je jeho. Na internetu si našel, že díky autosamolepce lze vůz snadno personalizovat a jeho vzhled přizpůsobit svým představám, aniž by nějak jinak musel zasahovat do provedení karoserie.

Odkázal jsem ho proto na stránky našeho e-shopu, kde máme připravený opravdu široký výběr z mnoha moderních samolepek. Aktuálně jsou velmi oblíbené abstraktní motivy, různá loga a nápisy, zvířata, vtipné obrázky nebo čínské znaky. Jelikož byl velkým milovníkem psů, vybral si v našem obchodě samolepku podle svých představ a své auto tak snadno odlišil od ostatních vozů.

Samolepky na auto pro originální vzhled vašeho vozu

V našem obchodě nabízíme celou škálu moderních samolepek na auto a dalších produktů, které jeho vzhled dokáží zkrášlit a odlišit. Tyto samolepky potěší jak náročné zákazníky, kteří jezdí v luxusních vozech, tak i ty, co se snaží ušetřit nějakou tu korunu a nechtějí dávat zbytečně moc peněz za změnu vzhledu vozu. Klasické nebo třeba tuning samolepky na auto od nás z obchodu vám umožní získat zcela nový a neotřelý design. Naši zákazníci jsou toho důkazem.

Doprava přes PPL

Nově si můžete vybrat způsob dopravy pro tuning samolepky na auto či autodoplňky prostřednictvím přepravní služby PPL, která zboží dodá do druhého dne od odeslání. Zboží doručuje nejen ve všední dny, ale dle potřeby také v sobotu.

Sady samolepek

Vytvořili jsme sady samolepek, které si můžete vybrat z patnácti druhů. Každá sada je vyrobena z několika barev. V sadě jsou různé druhy, které jsou jinak veliké. Celá sada samolepek je přelepena přenosnou fólií pro lepší aplikaci. Tyto samolepky využijete na motorky, auta, kola, lodě, využití je všestranné. Odolávají povětrnostním vlivům, jejich životnost je 5 let.

Levnější poštovné pro samolepky

Snížili jsme poštovné pro malé samolepky na auto nebo moto do rozměru 30x25cm, odesíláme je doporučeně, jako rekomando v bublinkové obálce. Cena platbou předem na účet je 59 Kč, na dobírku 89 Kč. Toto poštovné můžete využít také pro proužky na ráfky.

1 |