Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají

Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Každý, kdo o své auto pečuje stejně tak, jako o své „dítě“, jistě rád ocení příjemné polepy na budíky, které jeho automobilu vdechnou naprosto nový život. Tyto polepy jsou k dispozici v celé řadě kontrastních i teplých barev, kdy si stačí pouze vybrat ten svůj správný vzhled. Polepy na budíky jsou velmi populární nejen u těch, kteří se tuningy aut živí či…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají

Patříte mezi milovníky motocyklů a ve vaší garáži je k vidění jeden či více kousků těchto rychlých kol? Staráte se o své svěřence se vší péčí a nedělá vám problém investovat do čehokoliv, co vašeho miláčka ochrání a zároveň odliší od ostatních účastníků silničního provozu? V tom případě jsou pro vás univerzální tankpady na nádrž jasnou volbou, které dáte zelenou u jakékoliv značky motocyklu. Ptáte se proč? Především proto, že kromě estetické funkce plní i funkci ochrannou a to tak, že chrání vaši nádrž na motocyklu před mechanickým poškrábáním. Neuvěřitelné, že?

Tankpady na nádrž pro spoustu druhů motocyklů

Jsou pro vás tankpady na nádrž novinkou, o které jste doposud neslyšeli, či pro vás nejsou ničím novým a na svém motocyklu již jeden takový máte a plánujete jeho výměnu? Ať tak či onak, ze širokého sortimentu si jistě vybere každý ten svůj. Je tedy naprosto pasé, zda dáváte přednost army stylu, moderním tankpadům, které jsou třeba v odstínech národních barev či jiných států, anebo zda se spokojíte raději s klasikou, tedy jednobarevným kouskem. V každém případě vám můžeme nabídnout například tankpad Ducati, tankpad BMW či dokonce tankapad Kawasaki. Záleží pouze na vás a na tom, jaký typ motocyklu máte, ve své garáží právě vy.

Vyberou si i ostřílené dámy

Motocykly nejsou jen doménou mužů, jak se může někdo mylně domnívat, ba i dámské pokolení nalezlo v těchto rychlých strojích své zalíbení. A nejen proto, nabídka zahrnuje i tankpady na nádrž, které jsou třeba v růžové barvě poseté barevnými květinami. Představte si takový tankpad Suzuki či tankpad Yamaha, který bude patřit motocyklu tomuto křehkému pohlaví a zároveň ho bude zdobit osobitý tankpad. Nechybí ovšem ani tankpady s hvězdami či plameny, které jasně prozrazují, s kým má dotyčný tu čest. A co vy, máte již také svůj tankpad?