Tuning samolepky pro váš automobil

Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají

Tankpady na nádrž nejen chrání, ale i skvěle vypadají Patříte mezi milovníky motocyklů a ve vaší garáži je k vidění jeden či více kousků těchto rychlých kol? Staráte se o své svěřence se vší péčí a nedělá vám problém investovat do čehokoliv, co vašeho miláčka ochrání a zároveň odliší od ostatních účastníků silničního provozu? V tom případě…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Jste milovníky tuningových automobilů a všeho co s nimi souvisí? Chcete, aby vaše auto bylo mezi ostatními nepřehlédnutelné? V tomto případě vás jistě zaujmou naše originální tuningové samolepky. Tyto tuning samolepy změní váš automobil k nepoznání. Pokud jimi vyzdobíte vaše auto, stanete se na silnici naprosto nepřehlédnutelnými. Díky kvalitní samolepící fólii mají samolepky dlouhou životnost. Ze širokého výběru barev a motivů si jistě vybere každý automobilový nadšenec svou tuningovou samolepku.

Jakou samolepku zvolit?

Jakou samolepku na váš automobil zvolíte, je čistě pouze na vás. Váš vůz může zdobit například oblíbené logo různých společností, divoký polep na bok auta či samolepka, která se bezesporu hodí pro rodiny s dětmi, které převáží své ratolesti a chtějí výstižnou samolepkou s vlastním textem upozornit zběsilé jezdce na opatrnost. Velmi oblíbené jsou také JDM samolepky, které k nám zamířily až z Japonska. Tyto vtipné samolepky se vyznačují tím, že čím více jich na autě máte, tím lépe. Jsou naprostou nezbytností každého správného tunera. Opomenout bychom neměli ani polepy na budíky nebo clonítka. Tyto nezbytnosti udělají z vašeho automobilu ozdobu každé silnice.

Z čeho se samolepky vyrábí?

Vysoká kvalita těchto samolepek je zaručena naší vlastní výrobou. Vyrábíme je za pomoci řezacího plotru, který je z kvalitní samolepící fólie nesoucí značku ORACAL, Avery a 3M. Naše fólie odolává větru i dešti. Klasická životnost těchto fólií je 3 až 5 let. Na základě vašeho přání jsem ovšem schopni vyrobit i samolepky s životností 6-8 a 8-10 let. Různé rozměry a barevná provedení jsou samozřejmostí. Zákazníci si u nás cení především kvalitního a rychlého dodání zboží. Veškeré naše zboží zasíláme na dobírku po celé ČR i na Slovensko. Obáváte se toho, že samolepku špatně nalepíte? Není důvod k obavám, ke každé zásilce přikládáme návod na správné nalepení. Pokud si i přesto nevyberete ze široké škály nabízených samolepek, kontaktujte nás a my vám vaši samolepku na přání rádi vyrobíme.