Novinky - PŽDesign

Polepy na budíky či rozkošné nálepky „dítě v autě“

Každý, kdo o své auto pečuje stejně tak, jako o své „dítě“, jistě rád ocení příjemné polepy na budíky, které jeho automobilu vdechnou naprosto nový život. Tyto polepy jsou k dispozici v celé řadě kontrastních i teplých barev, kdy si stačí pouze vybrat ten svůj správný vzhled. Polepy na budíky jsou velmi populární nejen u těch, kteří se tuningy aut živí či…

Jste na stránce: PŽDesign Novinky

Novinky

Sady samolepek

Vytvořili jsme sady samolepek, které si můžete vybrat z patnácti druhů. Každá sada je vyrobena z několika barev. V sadě jsou různé druhy, které jsou jinak veliké. Celá sada samolepek je přelepena přenosnou fólií pro lepší aplikaci. Tyto samolepky využijete na motorky, auta, kola, lodě, využití je všestranné. Odolávají povětrnostním vlivům, jejich životnost je 5 let.

Levnější poštovné pro samolepky

Snížili jsme poštovné pro malé samolepky na auto nebo moto do rozměru 30x25cm, odesíláme je doporučeně, jako rekomando v bublinkové obálce. Cena platbou předem na účet je 59 Kč, na dobírku 89 Kč. Toto poštovné můžete využít také pro proužky na ráfky.

Nový vzhled e-shopu

Aktuálně jsme spustili nový vzhled našeho e-shopu www.pzdesign.cz .Všechny produkty zůstaly stejné a přehledněji si je můžete objednat. Do budoucna máme pro vás připraveny nové samolepky i doplňky na auta, které budeme postupně přidávat. Doufáme, že vás nový vzhled zaujme a budete nám i nadále věrni.

Italské proužky na ráfky

Nově jsme pro Vás vytvořily přerušované proužky na ráfky v Italských barvách. Tyto proužky jsou pro velikost kola 12 až 15, nebo 16 až 19 v šíři 9mm. Jsou velmi oblíbené především u italských motocyklů a automobilů. Budete-li si přát proužky vyrobit v jiné barevné kombinaci, kontaktujte nás a mi Vám vyhovíme.

Přerušované proužky TORNÁDO a HURICAN

Vytvořili jsme nové přerušované proužky na kola TORNÁDO a HURICAN. Tyto proužky jsou jedinečné svým designem, a proto jsou velmi oblíbené. Na přání je možné proužky kombinovat v různém barevném provedení. Jsou ve dvou velikostních sadách pro kola o velikosti 12-15 a 16-19, šíře proužku je 9mm.

|